Pcjentów z dysfunkcją ruchu zapraszamy do naszego Gabinetu Rehabilitacji. Skuteczność leczenia w naszej poradni opieramy na powszechności (ogólnodostępność, niezależnie od rozpoznania, wieku i rokowania), łatwym dostępie (staramy się by rozpoznanie dysfunkcji i rozpoczęcie leczenia nastąpiło możliwie najwcześniej), kompleksowości (leczenie prowadzi zespół specjalistów przy użyciu wielu terapii i technik) oraz ciągłości. Proces usprawniania realizaowany jest na podstawie skierowania na zabiegi fizjoterapeutyczne (w razie potrzeby po konsultacji z lekarzem rehabilitacji). Wszystkie zabiegi odbywają się pod kontrolą magistrów i techników fizjoterapii. Przygotowaliśmy dla Państwa nowoczesną i bogato wyposażoną bazę sprzętu rehabilitacyjnego. Leczenie w naszej Poradni realizujemy w dwóch działach:

  • Fizykoterapii czyli leczenie poprzez oddziaływanie rozmaitymi bodźcami fizycznymi, wytwarzanymi specjalnymi urządzeniami.
  • Kinezyterapia czyli gimnastyka lecznicza.
(Świadczenia dostępne bezpłatnie na podstawie aktualnego ubezpieczenia zdrowotnego, konieczne skierowanie od lekarza ubezpieczenia zdrowotnego)